Marcons International s.r.o.

Marcons International s.r.o.

Poskytujeme poradenství a komplexní řešení v oboru stavební chemie a nářadí pro obkladače, podlaháře a stavaře, diamantové kotouče a vrtání a další užitečný sortiment.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

Marcons International s.r.o.
Služeb 609/6
108 00, Praha 10 - Malešice
IČO: 28236190

Otevírací doba

Pondělí až Pátek :       7:30 - 17:00

O nás

Poskytujeme odborné poradenství v oblasti materiálů stavební chemie, a to zdarma, resp. jakou součást zboží, které si u nás nakoupíte. Rádi Vám pomůžeme nalézt řešení toho co právě potřebujete, ať už je to složité zadání nebo relativně jednoduchá věc a jde o to vybrat ty správné materiály, tak aby uměly co umět mají a přitom nestály více než je třeba. Prakticky vždy Vám dokážeme nabídnout více alternativ – co do parametrů, ceny, úrovně sofistikovanosti…
Samozřejmostí je i doporučení postupu řešení a podrobná dokumentace ke všem produktům.

Sortiment

Produkty a služby :

Stavební chemie – na to jsme specialisté – jednak máme dobře zásobený sklad s vyladěnou sestavou sortimentu, kterým dokážeme vyřešit velkou většinu toho, s čím za námi lidé přicházejí a vedle toho umíme sehnat spoustu dalšího obratem a nebo ve velmi krátké době (řádově jednotky dnů).
A hlavně – troufáme si zde tvrdit, že tomuto oboru dost rozumíme a dobře se v něm orientujeme. Jsme “nabiti” informacemi a rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Vězte, že v oblasti stavební chemie je jen málo věcí, které neumíme dodat či sehnat

Pro orientaci v širokém sortimentu stavební chemie jsme vytvořili 3 různé způsoby členění:

 

Dále u nás pořídíte :

 • nářadí pro obkladače, podlaháře, stavaře, mj. diamantové kotouče a vrtání
 • lišty a profily k obkladům a dlažbám, podlahám, konstrukcím (balkónové, ukončovací, přechodové, dilatační, dekorační…)
 • Různé další doplňující a praktické věci pro každého stavaře jako například perlinky (Vertex R117, R131, pancéřovky), stavební folie, rohovníky, příslušenství zateplovacích systémů…
 • polystyreny (BACHL – včetně dopravy, a to i pro menší množství)
 • obklady a dlažby - tyto jsou na objednávku, nicméně umíme široký záběr a dobré ceny. Ideální je když už víte co chcete nebo máte alespoň přibližnou představu. Nebo je možné si vybrat ve vzorkových studiích našich partnerů – kontaktujte nás pro více informací.
 • Umíme také dodat veškerý standardní stavební materiál, nicméně tuto disciplína má v dnešní době smysl v zásadě ve dvou hlavních případech :
  • jako dodavatelé koncových zákazníků, kteří staví rodinný dům nebo jeho část, nebo něco rekonstruují – umíme nabídnout velmi zajímavé ceny, osobní přístup a dobrý servis – vyzkoušejte nás
  • jako doplnění komplexnosti služeb pro stálé zákazníky

Tyto ”běžné stavebniny” nemáme skladem a nemá tedy cenu u nás samostatně shánět např. 1ks levých futer do sádrokartonu nebo 3 střešní latě (k okamžitému odběru). Ale když budete potřebovat např. 50m² zámkové dlažby nebo alespoň pár kubíků polystyrenu, to už má smysl – napište nám nebo zavolejte, rádi Vám to naceníme (samozřejmě s možností dopravy a skládání)

Půjčujeme také některé vybavení, zejména pro obkladače – viz sekce PŮJČOVNA.

Materiály stavební chemie podle značek :

Nabízíme a dodáváme materiály profesionální stavební chemie předních značek jako jsou např. MAPEI, Sika, Schönox, Schomburg, Sopro, Mastersil, Weber Terranova a další.
Dále nářadí, diamantové kotouče a vrtání, brusné kotouče, lišty, profily doplňky od značek Kaufman, Montolit, GENT, Cedima, Raimondi a dalších oblíbených výrobců. Stavební materiály jako polystyren Bachl, perlinky a rohovníky Vertex, suché maltové směsi Maxit, betonové výrobky Best, Diton, Building Sp, Presbeton, aj.

Náš sortiment se dá rozdělit a popsat několika způsoby. Níže na této stránce najdete přehled značek a výrobců, které zastupujeme a běžně dodáváme.

Další způsoby rozdělení materiálů stavební chemie :

Půjčovna nářadí pro obkladače :

Jako jednu ze služeb Vám nabízíme efektivní způsob pro zakázky na které nemáte potřebné vybavení a z nějakého důvodu se Vám nevyplatí ho kupovat.

V tuto chvíli si od nás můžete vypůjčit :

Profesionální řezačky na obklady a dlažby :

 • MONTOLIT Masterpiuma P2 s řezem 630mm
 • Kaufmann TOP-LINE PRO s řezem 920mm
 • Kaufmann TOP-LINE PRO s řezem 1250mm
 • MONTOLIT Masterpiuma P2 s řezem 1250mm (*)
 • MONTOLIT MONSTER 300 (lištová) na megaformáty s řezem až 3000mm (*)

Dále :

 • Kleště RAIMONDI k systému pro pokládku velkých formátů, díky kterému jsou dlaždice v okamžiku v naprosté rovině. Doporučujeme vyzkoušet
 • Přenášecí rám MONTOLIT na přenášení velkých formátů až megaformátů (*)
 • Spárovací strojek na lícové zdivo – zapomeňte na lžíci a špachtličku, s tímto “masomlýnkem” uděláte parádní za zlomek času a bez nervů!

(*) Takto označené položky je třeba předem objednat – připravíme do druhého dne, případně i ten samý den.

Doprava a mechanizace

Zajistíme Vám dopravu všech možných kategorií – od balíčků službou GEIS, přes paletovou přepravu PPL a hlavně našimi vlastními auty – vše za velmi rozumné peníze.

Kvalita

Náš cíl :

Naším cílem je dlouhodobá vzájemná spolupráce s Vámi, založená na Vaší spokojenosti s našimi službami a dodanými materiály a řešeními. Náš postupný růst v posledních letech nám ukazuje, že se nám to, i přes tomu co se nazývá finanční krizí, s mnoha našimi zákazníky daří.

Přijďte si nás také vyzkoušet, pokud jste to již neudělali.

Poradenství

Jako samozřejmou součást naší služby považujeme ochotné a bezplatné odborné poradenství, které má za cíl zajistit, že získáte to nejlepší možné řešení, a to jak po technické, tak ekonomické stránce - tj. takové, které bude s maximální pravděpodobností fungovat a přitom nebude nijak předražené.

Rádi Vám poradíme – kontaktujte nás

Na koho se obrátit

Jednatel
Ing. Martin Hruška
606 633 909
Sklad, objednávky
Jan Pokorný
777 848 900
Prodej, poradenství, objednávky, fakturace
Jiří Pražan
731 675 962

Ceník

Ceníky stavební chemie

Další adresy

Sídlo / fakturační adresa :

(zde není prodejna) :

Osadní 1466/3
170 00 Praha 7 - Holešovice


Zařazení do kategorií