HOT BLASTER 500 bar s benzínovým motorem

Profesionální zařízení pro vysokotlaké čištění, nabízí český výrobce čerpadel a čerpacích systémů AQ PUMPY, Hranice. NOVĚ je možné si tlakové myčky i vypůjčit !

Speciálně navržený horkovodní vysokotlaký benzinový agregát s kapotáží je určen pro dlouhodobý provoz v průmyslovém prostředí. Tento agregát dosahuje tlaků až 500 bar a výkonu 20 l/min. Díky kombinaci horké vody a vysokého tlaku je schopen efektivně čistit nejodolnější usazeniny, jako jsou asfalt, oleje, barvy a rez, z různých zařízení a komponentů, včetně strojů, výměníků, chladících okruhů, odlitků a forem.

Tento stroj lze také použít bez topného modulu pro klasické studenovodní aplikace. Je vhodný pro sanaci betonu, čištění lešení a bednění a odstraňování odolných nečistot pomocí rotačního paprsku nebo pískovacího setu.

Vysokotlaké čistící zařízení, známé také jako tlaková myčka, je umístěno na robustním rámu svařeném z ocelových profilů. Tento rám poskytuje pevnou konstrukci a odolnost při používání myčky v různých prostředích. Na rámu jsou také umístěny úchyty, které usnadňují manipulaci s zařízením, což je zvláště výhodné pro stavební firmy, které často přesouvají myčku na různá místa.

Máte zájem o mobilní agregát Hydroblaster 500bar nebo CUBE 1000bar pro průmyslové čištění? Ozvěte se nám !

 

Datum zveřejnění: 30.5.2023 , Autor: AQ PUMPY, s.r.o.

Zpět na všechny inzeraty

Inzeráty

OBSLUHA BETONÁRNY KŘIŽANOV

Betonárna Stylstav Křižanov přijme do pracovního poměru dispečera, tato práce spočívá v&nb…

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz