BEVA s.r.o.

BEVA s.r.o.

Kompletní realizace podlahových konstrukcí včetně úpravy podloží. Průmyslové betonové podlahy.

Poradenství, statika a posudky.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

BEVA s.r.o.
Dominikánské nám. 187/5
602 00, Brno
IČO: 25556509

Kontakt

Telefon: 605 298 101
E-mail: beva@beva.cz
Web: www.beva.cz

Otevírací doba

Po - Pá :      7 - 18 hod.

v případě nutnosti viz. telefonické kontakty

O nás

Počátek firmy BEVA® se datuje do roku 1992, kdy vznikla firma Ing. Kovář - BEVA. Ihned po svém vzniku se specializovala na provádění průmyslových betonových podlah a stala se tak první soukromou firmou v bývalém Československu, která prováděla strojně hlazené betonové podlahy (tehdy technologií švédské firmy DYNAPAC).

Sortiment

Podlahy pro VNA vozíky vedené indukcí v rovinnosti dle DIN 15 185 :

 Naše firma se specializuje na provádění strojně hlazených podlah s potěrem metodou "mokrý do mokrého" v rovinnosti dle DIN 15 185 s výškou zakládání až 15 m. Všechny námi provedené podlahy ve vysokoregálových skladech fungují dlouhodobě bez problémů a v žádném skladu nebyla snížena rychlost VNA vozíku.

 Betonové desky ledových ploch :

 V provádění betonových ledových ploch zimních stadionů máme dlouhodobé zkušenosti - máme již provedeno 25 ledových ploch v České republice, Slovensku a v Kazachstánu. Při provádění používáme atypické KARI sítě, které se kladou v jedné rovině a tím nedochází ke zvyšování tloušťky chlazené desky. Díky našim odborným pracovníkům a speciální receptuře betonové směsi nevznikají v betonové desce trhliny a celková rovinnost betonové desky je do 10 mm. Dále provádíme kompletní návrh chlazeného souvrství.

 Podlahy strojně hlazené s potěrem metodou „mokrý do mokrého“ :

 Provádění je podobné jako u vsypů, ale na čerstvý povrch betonu je aplikován čerstvě namíchaný potěr v množství cca 10 kg/m2, tl. cca 4 mm (např. FORTEDUR). Potěrová směs je určena pro nášlapné vrstvy průmyslových betonových podlah s vysokou provozní zátěží, u kterých je požadována nadstandardní odolnost v obrusu, odolnost proti rázům a zvýšená odolnost vůči vsakování kapalin (oleje, rozpouštědla a další). Další výhodou tohoto systému je možnost vyšší rovinnosti povrchu – např. podlahy pro VNA vozíky s indukčním vedením dle DIN 15 185.

 Podlahy strojně hlazené se vsypem :

 Betonová směs je zhutněna ponornými vibrátory a plovoucí vibrační lištou, niveleta je srovnána do laserových přístrojů, po zavadnutí se vsype továrně předmíchaný obrusovzdorný vsyp (např. FORTEDUR) v množství cca 3–4 kg/m2 a následně je povrch vyhlazen velkoplošnými dvojitými hladičkami. Zatažený a vyhlazený povrch tvoří po provedení uzavíracího postřiku hotovou bezprašnou podlahu. Podle druhu provozu a zatížení lze použít vsyp v několika skupinách tvrdosti, případně i barevný odstín. Rovinnost dle DIN 18 202, tab. 3, řádek 3.

 Podlahy strojně hlazené – podklad pod nášlapnou vrstvu :

 Povrch je pouze strojně vyhlazen jako podklad např. pro nátěry, stěrky, samonivelační potěry, PVC, dlažbu apod. (rovinnost a hrubost povrchu podle nášlapné vrstvy).

 Kompletní návrh podlahových konstrukcí :

 Na základě požadavků zákazníka (velikost a druh zatížení, kvalita podloží) zpracujeme kompletní návrh podlahové konstrukce, vč. případné úpravy podloží např. štěrkopískové piloty, izolace proti vodě nebo radonu.

 Vyrovnávací vrstva podkladních násypů :

 Vzhledem k nárokům na rovinnost podkladních násypů (většinou výšková tolerance ± 10 mm) nabízíme srovnávací podsyp z lomové prosívky fr. 0-4 mm, tl. 5-40 mm, provedený laserem řízeným graderem PGZ 200 s tolerancí max. ±10 mm, denní výkon až 2 000 m2, vhodný i do menších prostor (výška 2 m).

Doprava a mechanizace

  • vlastní dopravní prostředky

Certifikáty

Poznámka :

Způsobem úpravy povrchu betonové desky a použitím nejvhodnějšího druhu výztuže (drátky, polypropylénová vlákna, klasická výztuž) provádíme monolitické betonové podlahy, vhodné svými užitnými vlastnostmi do naprosté většiny provozů. Vysokou produktivitu dokazuje denní výkon až 2 500 m2 strojně hlazených betonových podlah se vsypem (samozřejmě v závislosti na kapacitě místního dodavatele betonové směsi). Ročně realizujeme více než 200 000 m2 kompletních betonových podlahových konstrukcí.

Již od vzniku jsme se zaměřili hlavně na kvalitu prováděných podlah a i v současnosti patříme na přední místo mezi konkurenčními firmami. O tom svědčí mimo jiné provádění betonových podlah s nejvyššími požadavky na rovinnost podlah, podlahy pro extrémní namáhání a také specializace na chlazené desky zimních stadionů a v neposlední řadě dlouhodobá spokojenost a stálá spolupráce s našimi zákazníky.