ATEMIT, s.r.o. - centrála Brno

ATEMIT, s.r.o. - centrála Brno


Extrémně odolné průmyslové podlahy. Specializujeme se na silnovrstvé strojně hlazené průmyslové stěrky s tloušťkou 5 mm a více.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

ATEMIT, s.r.o. - centrála Brno
Olomoucká 1181/89
627 00, Brno
IČO: 26888823

Kontakt

Mobil: 739 377 720
E-mail: podlahy@atemit.cz
Web: www.atemit.cz

Sociální sítě:    

O nás

Tým pracovníků společnosti Atemit pracuje v oblasti speciálních stavebních hmot a aplikace podlah již od roku 1995.

Za tuto dobu jsme získali na českém trhu ojedinělé znalosti a zkušenosti, o které se s Vámi dělíme. Aplikovali jsme stovky tisíc metrů čtverečních. Naši pracovníci vedli vývoj a testování řady špičkových materiálů, které jsou dnes na českém trhu běžně aplikovány. Díky těmto unikátním znalostem Vám můžeme poradit a navrhnout vhodné řešení do Vašeho provozu.

Sortiment

Vyvíjíme a neustále zlepšujeme pryskyřičné stěrky – vysoce odolné podlahy proti otěru i průrazu, chemickému i teplotnímu zatížení.  Dále nabízíme silnovrstvé stěrky na bázi vysokopevnostních cementů. Velmi rychle schnou, vyzrávají a získávají pevnost, odolávají i agresivnímu prostředí.

NAŠE PODLAHY :

Podlahy v provozu :

Průmyslové podlahy, které realizujeme nacházejí uplatnění v potravinářství, strojírenství, hutnictví, elektrovýrobě, výrobě plastů, chemickém, farmaceutickém průmyslu, nebo také ve skladech a parkovacích domech. Více než 80 % našich zakázek tvoří rekonstrukce a opravy průmyslových podlah, při kterých řešíme i ty nejsložitější problémy. 

Podívejte se na podlahu komplexně a z více úhlů pohledu podle toho, co Vás zajímá nebo jaký provoz je nejblíže tomu Vašemu. Můžete zde objevit řešení pro Vaše problémy s průmyslovou podlahou. V následujícím přehledu si vyberte, která z realizovaných podlah je nejblíže Vašemu provozu a podmínkám. V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat. 

Materiály průmyslových podlah :

Aplikujeme průmyslové podlahy z těchto materiálů :

Kvalita

Naše služby :

K produktům Atemit si můžete vybrat následující doplňkové služby :