Schüttflix coby téma na konference. O naší účasti na třech zajímavých akcích

S potěšením zjišťujeme, že téma digitalizace stavebního průmyslu už není zajímavé jen pro naše klienty, ale také pro organizátory významných byznysových konferencí. V tomto roce jsme se účastnili několika, kde jsme dostali prostor prezentovat příběh Schüttflixu a obeznámit účastníky s naší vizí.

Již v dubnu jsme dostali příležitost prezentovat na plzeňskou konferenci Recykluji! Neskládkuji! Kromě toho, že je Schüttflix platformou usnadňující objednání a doručení stavebního materiálu, také představuje cestu k zodpovědnějšímu nakládání s odpady.

Aplikace slouží jako jakési tržiště přeprav, kde je možné efektivně zajistit doručení kameniva nebo štěrku na stavbu, a stejně dobře objednat odvoz suti, cihelného střepu, sádry, dřeva a dalších materiálů, které lze zrecyklovat.

Schüttflix na konferenci Recykluji! Neskládkuji!

17. října 2023 se v olomouckém hotelu Clarion konala konference ČKAIT. Téma jako by bylo šité nám na míru: dopravní stavby v projektu a realizaci. Jednalo se zde o dopravních stavbách v zastavěném území, účastníci se také dozvěděli o legislativních změnách, hospodaření s dešťovými vodami a otázkách trvalé udržitelnosti.

Některá z těchto témat patří mezi hlavní body zájmu Schüttflixu. V naší prezentaci jsme se zaměřili na to, že objednání, dodání, přeprava a likvidace sypkých materiálů prostřednictvím přehledné digitální platformy je nejen rychlé a transparentní, ale také v souladu se zásadami trvale udržitelného rozvoje. Minimalizujeme uhlíkovou stopu zásluhou efektivnějšího využití vozů dopravců a přinášíme řešení pro zodpovědné nakládání s odpady ve stavebním průmyslu.

Schüttflix na konferenci Dopravní stavby

22. listopadu 2023 byli zástupci Schüttflix pozvání na B2B konferenci v Praze. Téma této konference bylo „rovnováha brandu a výkonu“. Naše prezentace představila příběh uvedení značky Schüttflix na český trh. Ač byl náš brand ještě před rokem prakticky neznámý, demonstrovali jsme, že i na konzervativněji laděném trhu lze uspět, pokud za projektem stojí smysluplná vize.

Jak bylo uvedeno v prezentaci, za rok působení na českém trhu Schüttflix získal stovky uživatelů a realizoval tisíce přeprav. Dodali jsme stavební materiál pro desítky projektů napříč celou Českou republikou – rekonstrukce silnic a železniční infrastruktury, opravy na ulicích, výstavby nebo opravy obchodních domů, cukrovarů, čističek odpadních vod i kanalizací.

Schüttflix na konferenci B2B marketingJsme rádi, že naše dobrá práce nezůstává bez odezvy. Těšíme se na další účasti na zajímavých konferencích.

Datum zveřejnění: 20.12.2023 , Autor: Schuettflix Česká republika s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

PUTZMEISTER - P 720 TD Stage V

Pístové čerpadlo P 720 - všestranný univerzál v novém designu Dopravuje vše od stříkaného betonu po samonivelační podlahový potěr s velikostí zrna až 16 mm na velké vzdálenosti. …

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz