GLOBEX stroje s.r.o. - Dealer CIFA pro SK a CZ

Vážení zákazníci společnosti CIFA, s potěšením Vám oznamujeme, že od 1. ledna 2023 se naším novým obchodním partnerem stává společnost GLOBEX stroje s.r.o., která bude autorizovaným a výhradním distributorem pro Vaši zemi.

GLOBEX stroje s.r.o. bude i nadále poskytovat veškerou technickou podporu pro produkty CIFA stávajícím i novým českým a slovenským zákazníkům. Společnost GLOBEX stroje s.r.o. bude rovněž vyřizovat veškeré dotazy, obchodní poptávky, technickou pomoc a údržbu tím, že bude poskytovat kompletní servis všem zákazníkům na trhu.

Dokonce bude mít společnost GLOBEX stroje s.r.o. připraveny nové stroje k dodání už během příštího roku.

Pro více informací nebo v případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na: pana Milan Vlk: mobil: +420 732 244 804, e-mail: milan.vlk@globexstroje.cz   www.globexstroje.cz .

 

Datum zveřejnění: 7.4.2023 , Autor: GLOBEX stroje s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

Šnekové čerpadlo SP 20 GHF

Putzmeister SP 20 GHF - šnekové čerpadlo Šnekové čerpadlo Putzmeister SP 20 GHF si našlo dalšího spokojeného zákazníka. SP 20 GHF je vhodné pro aplikaci samonivelačních anhydrito…

GEOSTAVBY s.r.o. - Materiály k prodeji

NABÍZÍME MATERIÁLY K PRODEJI Jedná se o tyto druhy materiálů: SUŤOVÝ RECYKLÁT 0-63 mm  ASFALTOVÝ RECYKLÁT 0-63 mm HRUBÝ ZÁSYP TŘÍDĚNÁ ZÁSYPOVÁ ZEMINA 0-32 mm - nejedná …

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz