Autodomíchávač osazený šnekovým čerpadlem

Na oblast Praha a středních Čechy bychom Vám rádi nabídli možnost využití dvou autodomíchávačů osazených šnekovými čerpadly.

Autodomíchávač osazený šnekovým čerpadlem o výkonu 12-16m3 přečerpané směsi za hodinu. Čerpání anhydritových a cementových samonivelačních potěrů o zrnitosti 0-4mm a pěnobetonů Poroflow. Přepravované množství směsi až do objemu 8m3. Vozidlo stabilně osazeno 80bm hadic o průměru 50mm. Hlavní výhoda čerpadla spojeného s autodomíchávačem:

> Výhodou je doprava materiálu a čerpadla současně, bez zbytečných prostojů. > Čerpadlo ke svému výkonu na stavbě nepotřebuje vodovodní ani elektrickou přípojku.

> Materiál si čerpadlo samo dopraví na stavbu (do objemu 8m3), není tedy nutná přítomnost dalšího vozidla a s tím spojené další finanční náklady. V případě většího množství než 8m3 materiálu je možné přečerpat další auto domíchávače.

 

Objednání probíhá standardně na dispečinku dané betonárny, ze které bude materiál odebírán.


https://www.cemex.cz

Datum zveřejnění: 24.8.2023 , Autor: CEMEX Czech Republic, s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

Šnekové čerpadlo SP 20 GHF

Putzmeister SP 20 GHF - šnekové čerpadlo Šnekové čerpadlo Putzmeister SP 20 GHF si našlo dalšího spokojeného zákazníka. SP 20 GHF je vhodné pro aplikaci samonivelačních anhydrito…

GEOSTAVBY s.r.o. - Materiály k prodeji

NABÍZÍME MATERIÁLY K PRODEJI Jedná se o tyto druhy materiálů: SUŤOVÝ RECYKLÁT 0-63 mm  ASFALTOVÝ RECYKLÁT 0-63 mm HRUBÝ ZÁSYP TŘÍDĚNÁ ZÁSYPOVÁ ZEMINA 0-32 mm - nejedná …

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz